AKP’de Lüks ve Marka Tutkunu İsimlere Bir Yenisi Eklendi! Bu Kez De Chloe

AKP’lilerin lüks tüketim alışkanlıkları tartışma yarattı. Şebnem Bursalı ve Salih Kahraman’ın ıstakoz yeme olaylarından sonra Bahadır Yenişehirlioğlu’nun lüks saat selfie’si gündeme gelmişti. Şimdi ise AKP Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Seçil Baştar’ın Amsterdam’da Chloe marka çanta kullanması dikkat çekti.

Seçim kaybı sonrası AKP’de lüks aktivitelerle kafa dağıtma ritüeli devam ediyor.

Dün, AKP İzmir Milletvekili ve Dijital Mecralar Komisyonu Üyesi Şebnem Bursalı, Instagram’da ‘Monaco Yat Kulübü’nde ıstakoz yediğini gösteren bir fotoğraf paylaştı.

Mamak Belediyesi’nden AKP’li Salih Kahraman’ın lüks otelde ıstakoz pozunu vermesiyle birlikte bir diğer “ıstakoz” vakası gündeme gelmişti.

Ayrıca, eski Çankırı Milletvekili ve Çankırı Belediye Başkan Adayı Hüseyin Filiz’in ailesiyle birlikte Maldivler’e tatil için gitmesi dikkat çekti.

TBMM’de ziyaretçileriyle çektiği selfie’yi paylaşan AKP Grup Başkanvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, yüz binlerce TL değerindeki Rolex marka saatiyle “Biz bu milletin ta kendisiyiz” diyerek tepki çekmiş ve paylaşımını sonrasında silmişti.

SEÇİM SONRASI SOLUĞU AMSTERDAM’DA ALDI

Amsterdam’da soluğu alan AKP Genel Merkez Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Seçil Baştar, lüks tüketimiyle dikkatleri üzerine çekti.

Seçil Baştar’ın seçim sonrası Amsterdam’a tatil için gittiği ve Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarda Fransız dünya markası Chloe çantası kullandığı görüldü.

Chloe’nin Woody modeli çantası internet üzerinde 30 bin TL ile 50 bin TL arasında satışa sunuluyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x